Pracujące Mamy - program szkoleniowo doradczy oraz staże/praktyki dla młodych matek

Porady dla pracujących mam - zadaj pytanie, porozmawiaj, zadzwoń...
Prawnik Psycholog Doradca zawodowy

Aktualności

Najmniej singli wśród bagażowych

Dodano: 2010-09-21

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

Panny sznurem nie za mundurem, ale za… bagażowym. Z Diagnozy Społecznej 2009 wynika, że jedynie 8% pracujących w tym zawodzie nie ma stałego partnera. Mało singli jest również wśród ogrodników, kierowników, górników i kierowców. Tuż za nimi uplasowali się kojarzeni ze znanym powiedzeniem żołnierze.

Zapraszamy na czat z DORADCĄ ZAWODOWYM

Dodano: 2010-09-20

Czat obędzię się dnia 27 września 2010 roku pomiędzy godziną 14.00 a 16.00.

UWAGA!!! Dostępny będzie tylko dla zalogowanych użytkowników portalu.

 

Czat poprowadzi Grzegorz Kruszyński.

Czego wymagamy od pracodawcy?

Dodano: 2010-09-18

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

Atrakcyjne zarobki, pakiet benefitów, dostęp do kursów i szkoleń. Sposobów na przyciągnięcie i zatrzymanie pracownika jest wiele. Nie wszystkie jednak postrzegamy tak samo. O to, które wymagania w stosunku do pracodawcy są najważniejsze, zapytali analitycy firmy Sedlak & Sedlak.

„Podyplomówka” – czy to się opłaca?

Dodano: 2010-09-13

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

Chcą mieć ciekawą pracę, więcej zarabiać i poznawać nowych ludzi. Słuchacze studiów podyplomowych widzą w edukacji coraz więcej korzyści. Nic dziwnego, że ich liczba z roku na rok rośnie. W roku 2008/2009 podyplomowo studiowało 168,4 tys. osób. To trzykrotnie więcej niż 14 lat temu.

Jesteśmy na nasze-klasie!

Dodano: 2010-09-13

Został utworzony nasz profil na naszej klasie. Znajomych regularnie przybywa.

Za pomocą profilu na nk będziemy dodatkowo informować Państwa o zbliżających się wydarzeniach, nowych aktualnościach i innych akcjach na www.pracujacemamy.pl

Profil ten posłyży również do odnajdywania kobiet potencjalnie zainteresowanych naszymi działaniami w miastach, w których odbywać się będą najbliższe konferencje.

Zapraszamy do grona znajomych... oczywiście proszę polecać nas znajomym.

Zapraszamy na czat z PSYCHOLOGIEM

Dodano: 2010-09-11
Dnia 13.09.2010 r. między godziną 19.00 - 21.00 odbędzie się czat z psychologiem.
 
Wszystkich zainteresowanych psychologicznym aspektem zatrudniania, podejmowania pierwszej pracy, godzenia życia zawodowego z życiem prywatnym zapraszamy do rozmów z psychologiem Joanną Gorczyńską.

Polecamy ciekawe studia podyplomowe...

Dodano: 2010-09-11

 ... z zakresu rozliczania projektów unijnych. Studia kierowane są do absolwentów szkół wyższych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości projektów unijnych. Adresatami studiów są przede wszystkim pracownicy służb finansowo – księgowych, pracownicy administracji rządowej i samorządowej, osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie, realizację i rozliczanie projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej oraz osoby zajmujące się doradztwem unijnym.

Skłonność do zmiany pracy

Dodano: 2010-09-09

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

W 2001 roku średnio niemal 9% pracujących Polaków było zainteresowanych zmianą pracy. Pięć lat później już tylko 6,5% zatrudnionych chciało podjąć wyzwanie. W kolejnych latach coraz mniej pracowników deklarowało gotowość do zmiany pracodawcy. Według najświeższych danych, w pierwszym kwartale 2010 roku jeden na 22 zatrudnionych poszukiwał innej pracy.

Udana konferencja w Bolesławcu już za nami.....

Dodano: 2010-09-07

Dzisiaj w Bolesławu w Hotelu Willa Ambasada, w godzinach 10.00 - 15.30 odbyła się kolejna , X już konferencja w ramach projektu www.pracujacemamy.pl Wspaniały wystrój wnętrz oraz atmosfera
środowiska artystycznego Bolesławca pomagały uczestnikom spotkania w kreatywnym myśleniu o własnym rozwoju zawodowym i planowaniu przyszłości.

Konferencja w Bolesławcu

Dodano: 2010-09-01

Już we wtorek 7 września 2010, o godz. 10.00, spotykamy się po raz kolejny - tym razem w Bolesławcu.

Oferujemy spotkania z ciekawymi ludźmi oraz możliwość konsultacji ze specjalistami zaproszonymi w roli prelegentów - prawnika, psychologa, doradcę zawodowego, specjalistów ds. rozwoju osobistego...