Pracujące Mamy - program szkoleniowo doradczy oraz staże/praktyki dla młodych matek

Porady dla pracujących mam - zadaj pytanie, porozmawiaj, zadzwoń...
Prawnik Psycholog Doradca zawodowy

Aktualności

Ile zarabiają pracownicy firm produkcyjnych w Małopolsce?

Dodano: 2011-08-08

Informacja prasowa portalu wynagrodzenia.pl

Jak kształtują się płace pracowników szeregowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych? Ile średnio zarabia dyrektor fabryki? Jakie zarobki oferuje się brygadzistom? Odpowiedzi na te pytania nigdy nie są jednoznaczne, bowiem zależą od wielu czynników. Jednym z nich jest na przykład miejsce zatrudnienia pracownika. Przyjrzyjmy się zatem na jakie pensje mogą liczyć pracownicy firm produkcyjnych w Małopolsce.

Zarobki pracowników produkcyjnych

Dodano: 2011-08-09

Materiał z portalu wynagrodzenia.pl

W XIII raporcie płacowym dla stanowisk produkcyjnych Sedlak & Sedlak przeanalizowano płace 10 675 osób zatrudnionych jako pracownicy produkcyjni w 109 zakładach. Ile zarabiano na tym stanowisku?

Upał w pracy – gorący temat

Dodano: 2011-08-09

Informacje prasowa portalu rynekpracy.pl

Gorące, letnie dni są przyjemne na plaży czy nad jeziorem, ale w pracy już niekoniecznie. Jak firmy dbają o to, aby upał nie doskwierał ich pracownikom?

Jaka koniunktura, taki urlop

Dodano: 2011-08-08

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

Lato za pasem, co oznacza, że w firmach rozpoczął się okres wakacyjnych urlopów. Jaka część pracowników wyjedzie na wypoczynek w tym okresie? Ile dni wolnych zamierzamy wykorzystać? Czy pozwolimy sobie na dłuższy rozbrat z pracą niż w latach poprzednich?

Zarobki operatorów wózków widłowych

Dodano: 2011-07-21

Informacja prasowa portalu wynagrodzenia.pl

Operatorzy wózków widłowych są odpowiedzialni za obsługę przepływu materiałów na terenie firmy. Do ich głównych obowiązków należą załadunek i rozładunek towarów, obsługiwanie i nadzorowanie wózka widłowego oraz stosowanie procedur minimalizacji strat i stłuczek w magazynie. Ile zarabiają?

Płaca minimalna – 42,9% średniej krajowej

Dodano: 2011-07-21

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

Choć płacowemu minimum przyświecają szczytne idee, wielu badaczy tematu uważa, że zaburza ono naturalne, rynkowe mechanizmy i wpływa negatywnie na sytuację na rynku pracy.

Ile zarabia magazynier?

Dodano: 2011-07-21

Informacja prasowa portalu wynagrodzenia.pl

Osoby zatrudnione na stanowisku magazyniera odpowiadają za obsługę przepływu materiałów na terenie magazynu. W zakres ich obowiązków wchodzą m.in. załadunek i rozładunek towaru, obsługa urządzeń technicznych i dbałość o utrzymanie porządku. Ile zarabiają?

Miliony specjalistów, niewielu fachowców

Dodano: 2011-06-20

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

Specjalista do spraw obsługi klienta, sprzedaży, rozwoju, marketingu, lekarz specjalista, specjalista IT… Ile osób pracuje na takich stanowiskach i czy każdy specjalista jest specjalistą?   

Przerdzewienie – nowa choroba zawodowa?

Dodano: 2011-06-20

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

Mogłoby się wydawać, że praca, w której niewiele trzeba robić, to marzenie każdego pracownika.
U osób, które nie realizują się na swoim stanowisku, może jednak pojawić się tzw. syndrom zawodowego przerdzewienia.

CZY LUBIMY SWOJĄ PRACĘ? PODSUMOWANIE I OGÓLNOPOLSKIEGO BADANIA SATYSFAKCJI Z PRACY

Dodano: 2011-06-14

Informacja prasowa portalu rynekpracy.pl

Z wielu badań wynika, że dla Polaków najważniejsze w życiu są rodzina, dzieci oraz czas wolny. Praca zajmuje kolejne szczeble hierarchii wartości. Z roku na rok rośnie jednak liczba osób, które spędzają w pracy większą część dnia. Pod tym względem upodabniamy się do Amerykanów. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słyną bowiem z przedkładania życia zawodowego nad prywatne.