Pracujące Mamy - program szkoleniowo doradczy oraz staże/praktyki dla młodych matek

Porady dla pracujących mam - zadaj pytanie, porozmawiaj, zadzwoń...
Prawnik Psycholog Doradca zawodowy

Weź udział w rewitalizacji Placu Konstytucji 3. Maja w Wałbrzychu

Dodano: 2011-09-08

Jesteś mieszkańcem Nowego Miasta lub innej dzielnicy i zależy ci na zmianie miasta? Weź udział w rewitalizacji Placu Konstytucji 3. Maja! finansowanej przez Toyotę w ramach akcji „Zielony Wałbrzych”.

Chcemy zmienić Wałbrzych na lepsze. Zaczynamy od Placu Konstytucji 3 Maja zlokalizowanego w historycznej części Wałbrzycha - w centrum dzielnicy Nowe Miasto. Pomóż nam w tej zmianie.

W ramach prac rewitalizacyjnych wykonywanych przez pracowników MZUK oraz wolontariuszy – aktywnych mieszkańców miasta, w tym chętnych pracowników Toyoty powstanie zupełnie nowy, ciekawy punkt na mapie miasta z miejscem do wypoczynku rekreacji dla ludzi w każdym wieku, z nową szatą roślinną, ławkami oraz stołami do gry w szachy. Stary skwer nabierze zupełnie nowego blasku. Miejsce to na stałe będzie monitorowane dzięki zainstalowanej kamerze.

Do wykonania przez chętnych wolontariuszy są następujące prace: przygotowywanie podłoża oraz  materiału roślinnego do sadzenia oraz wykonywanie nasadzeń.

Terminy rewitalizacji (do wyboru dwie godziny pracy pomiędzy 8:00 a 14:00) w dniach: 23 września (piątek),
24 września
(sobota), 30 września (piątek) i 3 października (poniedziałek).

Wszystkie materiały oraz sprzęt do wykonania prac zapewnia Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Wałbrzychu. W pracach mogą wziąć udział całe rodziny (w przypadku udziału dzieci prosimy o zapewnienie  opieki). Prosimy o ubiór odpowiedni do wykonywania prac ziemnych, w tym pełne obuwie.

Zgłoszenia do udziału w pracach przyjmowane są e-mailowo lub telefonicznie najpóźniej na trzy dni przed każdym terminem z podaniem imion i nazwisk uczestników, ich wieku, tel. kontaktowego oraz informacją o możliwym terminie i godzinach wykonywania prac.

Kontakt:
Fundacja Edukacji Europejskiej
e-mail: redakcja@zielonywalbrzych.pl
tel. 601262182

Wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni o godzinach pracy zaraz po zamknięciu listy zgłoszeń dla każdego terminu poprzez SMS a w przypadku zmiany daty prac najpóźniej dzień przez rozpoczęciem prac. Wówczas prosimy o potwierdzenie możliwości udziału w pracach w nowym terminie.

Wszyscy uczestnicy prac rewitalizacyjnych zostaną zaproszeni na uroczystość otwarcia skweru.

Biorąc udział w rewitalizacji możesz wystartować w konkursie, w którym do wygrania jest 5000 PLN na wyjazd turystyczny w wybrane miejsce. Szczegóły na:

www.ZielonyWałbrzych.pl


Serdecznie zapraszamy!

<<< Powrót