Pracujące Mamy - program szkoleniowo doradczy oraz staże/praktyki dla młodych matek

Porady dla pracujących mam - zadaj pytanie, porozmawiaj, zadzwoń...
Prawnik Psycholog Doradca zawodowy

HALO NIANIA - przykład pomysłu na biznes dla przedsiębiorczych kobiet

Dodano: 2011-11-22

Motywem, dzięki któremu powstała nasza Agencja – HALO NIANIA usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne dla dzieci, był mój i wielu znajomych mam powrót do pracy po urlopie macierzyńskim i związane z tym problemy, różnej natury.
Problem pierwszy: czy zostawiając swojego Malucha na 6 – 8 godzin dziennie przez min. 5 dni w tygodniu, będzie między nami ta niepowtarzalna więź?

Problem drugi: czy wracając do pracy będę potrafiła pogodzić wychowywanie Córeczki z pracą zawodową?

Czy wracając zmęczona do domu, będę miała siły i czas na zabawy?

Problem trzeci: czy mój pracodawca, który został uhonorowany tytułem Firmy Fair Play, rzeczywiście będzie mnie, jako „nową” mamę traktował równie fair play?

Problem czwarty: jak i gdzie znaleźć godną zaufania nianię do opieki nad moim Maluchem?

To jedynie główne kwestie, które czyniły w mojej głowie nie lada bałagan. Kiedy uporządkowałam pierwszą i drugą, a trzecią straciłam, gdyż pracodawca nie przedłużył mi umowy o pracę, pozostała, więc kwestia ostatnia - dotycząca doboru Niani.

Wiele z nas zna tuziny opowiadań i publikacji na temat Opiekunek krzywdzących dzieci, zdjęć, na których dzieci są szarpane przez niewłaściwie dobrane Opiekunki. To wszystko spowodowało konieczność i potrzebę założenia własnej Agencji Halo Niania.
Teraz ja i mamy, które się do nas zgłosiły, jesteśmy spokojne o nasze Pociechy, gdyż są pod dobrą opieką właściwie dobranych Niań, które zrekrutowała nasza Agencja.
Halo Niania gwarantuje profesjonalne Opiekunki do dzieci, posiadające referencje lub doświadczenie lub pracujące na stanowiskach związanych z opieką nad dziećmi (np. przedszkolanki, nauczycielki nauczania początkowego, położne, pielęgniarki) lub osoby młodsze, które są w trakcie nauki na kierunkach związanych z opieką nad dziećmi.
Zależy nam przede wszystkim na oferowaniu Niań miłych i ciepłych, lubiących dzieci i zabawy z nimi. Gwarantujemy wyłącznie doświadczone, rzetelne i o wielkich sercach Opiekunki.
Prowadząc Agencję Halo Niania, wiem, że nasza Niania jest właściwa, mam czas na pracę i na zabawy z Córeczką, w co tylko Ona zechce. Jej bezpieczeństwo i radość są dla mnie najważniejsze.

Katarzyna Wojnicka
Ewa Adamczewska

haloniania@poczta.onet.pl; Tel. 501 481 520

 


 

Chcesz się podzielić z nami swoją historią? Chcesz zainspirować inne kobiety? Zapraszamy do przesyłania publikacji na adres biuro@petraconsulting.pl

<<< Powrót