Pracujące Mamy - program szkoleniowo doradczy oraz staże/praktyki dla młodych matek

Porady dla pracujących mam - zadaj pytanie, porozmawiaj, zadzwoń...
Prawnik Psycholog Doradca zawodowy
Czat

W RAMACH PROJEKTU PORAD UDZIELA PRAWNIK

 

Jarosław Kryński - prawnikJarosław Kryński - adwokat, prowadzi od 2003 roku Kancelarię Adwokacką, położoną w centrum Jeleniej Góry przy ul. Solnej 5, w samym sercu jeleniogórskiego starego miasta, nieopodal ul. Bankowej i tuż przy Rynku.

W latach 2000 – 2008 był wykładowcą Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, proawdząc tam wykłady na studiach podyplomowych z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa zamówień publicznych oraz prawa ochrony danych osobowych. Obecnie do 2008 roku współpracuje z Uniwersytetem Przyrodniczym prowadząc tam zajęcia z tematyki prawa zamówień publicznych.

W latach 2005 – 2008 współpracował z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu przy realizacji projektu „Telepraca szansa na zwalczanie nierówności i  dyskryminacji na rynku pracy”, zajmując się jego obsługą prawną.

Od 2007 r. zatrudnia na zasadzie telepracy niepełnosprawnego pracownika, który pracuje w jego kancelarii na etacie prawnika.

 

KONTAKT: prawnik@pracujacemamy.pl

 

Aby skorzystać z porad prawnika, uczystnicząc w czatach lub zadając pytania nalezy być zalogowanym użytkownikiem portalu.

Prosimy w mailach kierowanych do doradców podawać swój login.

Proszę się zalogować.

Dostęp do tej części serwisu tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejstruj.
Zaloguj