Pracujące Mamy - program szkoleniowo doradczy oraz staże/praktyki dla młodych matek

Porady dla pracujących mam - zadaj pytanie, porozmawiaj, zadzwoń...
Prawnik Psycholog Doradca zawodowy
Czat

W RAMACH PROJEKTU PORAD UDZIELA PSYCHOLOG

Marta Gerlach-Malczewska - psycholog, oligofrenopedagog, trener I stopnia Treningu Zastępowania Agresji, trener I i II stopnia Kinezjologii Edukacyjnej, Terapeuta EEG Biofeetback. Na co dzień pracuje z młodzieżą niedostosowaną społecznie. Podjęła również współpracę z przedszkolami. Ma doświadczenie w prowadzeniu badań psychologicznych dla potrzeb poradni psychologiczno-pedagogicznej. Prowadziła szereg szkoleń i warsztatów, m.in. z zakresu lęku, autoprezentacji, asertywności, aktywnych metod nauczania. Interesuje się hipnozą, neurolingwinistycznym programowaniem oraz różnego rodzaju metodami relaksacyjnymi.

Joanna Gorczyńska - psycholog

Joanna Gorczyńska psycholog, pracuje w NZOZ Przychodni Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień w Wałbrzychu. Prowadzi terapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Zajmuje się również psychoterapią osób pochodzących z rodzin z problemem alkoholowym, tzw. DDA. Przez kilka lat prowadziła grupę wsparcia dla osób ulegających przemocy domowej w Rodzinnym Ośrodku Interwencyjno – Mediacyjnym w Wałbrzychu. Uzyskała certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnienia i współuzależnienia, jest absolwentką Studium Psychoterapii Krótkoterminowej, przygotowującego do samodzielnego prowadzenia terapii. Prowadzi prywatny gabinet psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. 

 

KONTAKT: psycholog@pracujacemamy.pl

 

Aby skorzystać z porad psychologa, uczystnicząc w czatach lub zadając pytania nalezy być zalogowanym użytkownikiem portalu.

Prosimy w mailach kierowanych do doradców podawać swój login.

Proszę się zalogować.

Dostęp do tej części serwisu tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejstruj.
Zaloguj